top banner www.servo-drive.cz

Základní přehled standardních typů krokových motorů

Krokové motory podle velikostí a momentů - úhel kroku 1.8 °

MomentProudPřírubaDélkaOdporIndučnostM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmOhmmHgcm2kg
NEMA8-16200.0160.20.2282481.80.05
NEMA8-18600.0180.60.6306.51.720.06
NEMA8-20600.0200.60.6336.52.220.07
NEMA8-40600.0400.60.638105.53.50.08
---------
NEMA11-04950.040.950.95322.8190.11
NEMA11-06670.060.670.67325.64.290.11
NEMA11-07950.070.950.95453.41.2120.14
NEMA11-09670.090.670.67456.84.9120.14
NEMA11-09950.090.950.95514.61.4180.2
NEMA11-12670.120.670.67519.25.7180.2
---------
NEMA14-59670,0590,6728x28325,63,480,11
NEMA14-93670,0930,6728x28456,84,9120,14
---------
NEMA17-21120,211,242x42342,32,5350,22
NEMA17-30120,31,242x42401,673,7540,3
NEMA17-40120,41,242x42471,692,6680,38
NEMA17-60120,61,242x42602,756,41020,5
---------
NEMA23-06200,6257x57410,891,71200,5
NEMA23-10301357x57560,391,133000,68
NEMA23-15301,5357x57650,421,064001,08
NEMA23-18301,8357x57760,551,784801,2
NEMA23-21302,1357x57840,622,35301,25
NEMA23-24302,4357x571020,752,97001,58
NEMA23-26302,6357x571120,833,58001,78
---------
NEMA24-16301,6360x60580,422,653000,85
NEMA24-21302,1360x60650,651,65701
NEMA24-25302,5360x60780,51,666201,1
NEMA24-31303,1360x60840,631,88401,29
NEMA24-35303,5360x601020,752,410001,65
NEMA24-38303,8360x601121,563,912001,807
---------
NEMA34-33303,3387x87651,33,310002
NEMA34-30444,54,487x87800,9314002,5
NEMA34-75447,54,487x879814,321003,4
NEMA34-85608,5687x871181,36,427004,1
NEMA34-106010687x871281,47,332004,5
NEMA34-126012687x871501,659,740005,4
NEMA34-136012,5687x871561,4940005,8
---------
NEMA42-050595,5110x110997,595,599
NEMA42-0705126110x1101158,4126,6115
NEMA42-1107186,5110x11015015,5188,6150
NEMA42-1308226,5110x11016521229,9165
NEMA42-1610308110x110201243012,3201

Krokové motory velikosti NEMA 06 - 3,46 ° úhel kroku

krokový motor NEMA 06 krokový motor NEMA 06 rozměry Rozměrový výkres : Krokový motor NEMA 06 Rozměry
Momentově rychlostní křivka : Krokový motor NEMA 06 moment rychlost


Krokové motory velikosti NEMA 8 - 1,8 ° úhel kroku

Krokový motor velikosti NEMA8 - foto Krokový motor velikosti NEMA8 - rozměry
ModelMomentProudPřírubaDélkaM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmgcm2kg
NEMA8-3906-300.0180.620x20302.0x10^70.06
NEMA8-3906-330.0180.620x20332.0x10^70.06
NEMA8-4308-420.0290.820x20423.6x10^70.08

Krokové motory velikosti NEMA 11 - 1,8 ° úhel kroku

Krokový motor velikosti NEMA11 - foto Krokový motor velikosti NEMA11 - rozměry
ModelMomentProudPřírubaDélkaOdporIndučnostM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmOhmmHgcm2kg
NEMA11-59670,0590,6728x28325,63,480,11
NEMA11-93670,0930,6728x28456,84,9120,14

Krokové motory velikosti NEMA 14 - 1,8 ° úhel kroku

Krokový motor velikosti NEMA14 - foto Krokový motor velikosti NEMA14 - rozměry
ModelMomentProudPřírubaDélkaOdporIndučnostM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmOhmmHgcm2kg
NEMA14-59670,0590,6728x28325,63,480,11
NEMA14-93670,0930,6728x28456,84,9120,14

Krokový motor velikosti NEMA 17 - 1,8 ° úhel kroku

Krokový motor velikosti NEMA17 - foto Krokový motor velikosti NEMA17 - rozměry
ModelMomentProudPřírubaDélkaOdporIndučnostM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmOhmmHgcm2kg
NEMA17-21120,211,242x42342,32,5350,22
NEMA17-30120,31,242x42401,673,7540,3
NEMA17-40120,41,242x42471,692,6680,38
NEMA17-60120,61,242x42602,756,41020,5

Krokové motory velikosti NEMA 23 - 1,8 ° úhel kroku

Krokový motor velikosti NEMA23 - foto Krokový motor velikosti NEMA23 - rozměry
ModelMomentProudPřírubaDélkaOdporIndučnostM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmOhmmHgcm2kg
NEMA23-06200,6257x57410,891,71200,5
NEMA23-10301357x57560,391,133000,68
NEMA23-15301,5357x57650,421,064001,08
NEMA23-18301,8357x57760,551,784801,2
NEMA23-21302,1357x57840,622,35301,25
NEMA23-24302,4357x571020,752,97001,58
NEMA23-26302,6357x571120,833,58001,78

Krokové motory velikosti NEMA 42 - momentově rychlostní křivky

NEMA23-0602 0,6Nm; 2A
NEMA23-1030 1,0Nm; 3A
NEMA23-1530 1,5Nm; 3A
NEMA23-1830 1,8Nm; 3A
NEMA23-2130 2,1Nm; 3A
NEMA23-2430 2,4Nm; 3A
NEMA23-2630 2,6Nm; 3A

Krokový motor velikosti NEMA 24 - 1,8 ° úhel kroku

Krokový motor velikosti NEMA24 - foto Krokový motor velikosti NEMA24 - rozměry
ModelMomentProudPřírubaDélkaOdporIndučnostM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmOhmmHgcm2kg
NEMA24-16301,6360x60580,422,653000,85
NEMA24-21302,1360x60650,651,65701
NEMA24-25302,5360x60780,51,666201,1
NEMA24-31303,1360x60840,631,88401,29
NEMA24-35303,5360x601020,752,410001,65
NEMA24-38303,8360x601121,563,912001,807

Krokové motory velikosti NEMA 34 - 1,8 ° úhel kroku

Krokový motor velikosti NEMA34 - foto Krokový motor velikosti NEMA34 - rozměry
ModelMomentProudPřírubaDélkaOdporIndučnostM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmOhmmHgcm2kg
NEMA34-33303,3387x87651,33,310002
NEMA34-30444,54,487x87800,9314002,5
NEMA34-75447,54,487x879814,321003,4
NEMA34-85608,5687x871181,36,427004,1
NEMA34-106010687x871281,47,332004,5
NEMA34-126012687x871501,659,740005,4
NEMA34-136012,5687x871561,4940005,8

Krokové motory velikosti NEMA 42 - 1,8 ° úhel kroku

Krokový motor velikosti NEMA42 - foto Krokový motor velikosti NEMA42 - rozměry
ModelMomentProudPřírubaDélkaOdporIndučnostM. Setrv.Hmotnost
-NmAmmmmOhmmHgcm2kg
NEMA42-050595,5110x110997,595,599
NEMA42-0705126110x1101158,4126,6115
NEMA42-1107186,5110x11015015,5188,6150
NEMA42-1308226,5110x11016521229,9165
NEMA42-1610308110x110201243012,3201

Krokové motory velikosti NEMA 42 - momentově rychlostní křivky

NEMA42-0505 9Nm; 5,5A
NEMA42-0705 12Nm; 6A
NEMA42-1107 18Nm; 6,5A
NEMA42-1308 22Nm; 6,5A
NEMA42-1610 30Nm; 8A


Starší verze krokových motorů objednání od 5kusů

krokové motory výběr
Interaktivní tabulka výběr starších verzí krokových motorů


Speciální krokové motory na míru - často pokládané otázky o krokových motorech

speciální krokové motory
Často pokládané dotazy o krokových motorech + krokové motory na míru
image